cLsMt2.. Yeni Nesil Pravite Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

çok acill yardıma ihtiyacım var lütfen içeri girip bakınnn!!!!

3 posters

çok acill yardıma ihtiyacım var lütfen içeri girip bakınnn!!!! Empty çok acill yardıma ihtiyacım var lütfen içeri girip bakınnn!!!!

Mesaj  12632759768 Perş. Şub. 03, 2011 12:40 pm

ADMİN oyuna giriyorum çarın ıd ve sifresini yazıyorum o dolan çubuk dolmaya baslıyo 4 cm felan ilerliyo oyun tamamen kapanıyo aynı çarda diğer karaktere giriyo ama esas karaktere girmiyo bug değil baska bisi bu lütfen yardım!!!!!!!!!!!! affraid confused

12632759768

çok acill yardıma ihtiyacım var lütfen içeri girip bakınnn!!!! Empty Geri: çok acill yardıma ihtiyacım var lütfen içeri girip bakınnn!!!!

Mesaj  Admin Perş. Şub. 03, 2011 12:50 pm

kardeş sitedeki bugdan kurtul komutu war oradan o hatadan kurtulabilirisniz..!!
Admin
Admin
Admin

https://clsmt2.yetkin-forum.com

çok acill yardıma ihtiyacım var lütfen içeri girip bakınnn!!!! Empty Geri: çok acill yardıma ihtiyacım var lütfen içeri girip bakınnn!!!!

Mesaj  12632759768 Perş. Şub. 03, 2011 1:12 pm

denedim 6-7 defa normalde 2 defa bugda kaldı kurtuldum siteden ama bugda kaldınmı çarın hiç bir karakterine girmio bnm çarın yan karakterine girio bu bug deil farklı bisi bugdur die 6-7 defa denedim olmuyo

12632759768

Mesaj  Admin Perş. Şub. 03, 2011 7:24 pm

Sizin Hatanıza Cözüm Aramaya Caladık Teşekkürler..!
Admin
Admin
Admin

https://clsmt2.yetkin-forum.com

Mesaj  0silis27 Salı Şub. 15, 2011 9:48 pm

Aynı hata bendede var GM bug tan kurtul komutuna cevap alamıyorum lütfen yardım....
Laughing

0silis27